Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Pomiar u klienta

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi, dlatego jedną z nich jest również wykonanie dokładnych pomiarów. Nasi specjaliści wiedzą, jakie czynniki należy uwzględnić, aby meble na wymiar były idealnie dopasowane. Ty także możesz je poznać.

Jak wygląda pomiar przestrzeni, w której pojawią się meble na zamówienie?

W pierwszej kolejności nasi fachowcy umówią się z Tobą w dogodnym terminie. Pomiary powinni wykonywać specjaliści, którzy będą pamiętać o tym, aby zaznaczyć w projekcie okna, drzwi czy grzejniki. Doświadczeni profesjonaliści uwzględnią wszystkie istotne czynniki, które będą miały przełożenie również na funkcjonalność mebli na wymiar. Pamiętaj także, że podczas spotkania możesz porozmawiać z nami o swoich oczekiwaniach.

Określenie podstawowych wymiarów mebli na wymiar

Po dotarciu na miejsce nasi specjaliści, za pomocą precyzyjnych urządzeń, dokonają stosownych pomiarów. Najważniejsze wymiary mebli na zamówienie to ich wysokość, szerokość i głębokość. To dobry moment także na sprecyzowanie swoich oczekiwań względem organizacji miejsca wewnątrz zabudowy – fachowcy doradzą Ci, ile półek najlepiej sprawdzi się w szafce o określonych wymiarach.

Uwzględnienie krzywizn ścian

Kolejnym krokiem jest również bliższe przyjrzenie się wnęce lub pomieszczeniu, w którym ma pojawić się zabudowa na wymiar. Wszelkie krzywizny ścian mogą przyczynić się do tego, że meble nie będą dopasowane prawidłowo. Możemy dostosować zabudowę do nierówności już na etapie produkcji mebli na zamówienie. Dzięki temu przestrzeń, w której pojawią się szafy wnękowe czy szafki kuchenne, będzie prezentować się nienagannie, a nasi specjaliści nie będą mieli problemów z ich montażem.

Gdzie wykonujemy pomiary u klienta?

W celu dokonania pomiarów możemy dojechać do mieszkańców Krakowa i okolic. Dotrzemy na spotkanie na terenie Grzegórzek, Krowodrzy, Bronowic, Zwierzyńca, Bieżanowa-Prokocimia, Mistrzejowic, Prądnika Białego, Prądnika Czerwonego, Bieńczyc, Dębników, Nowej Huty, Wzgórz Krzesławickich, Swoszowic, Podgórza, Czyżyn, Starego Miasta, Łagiewnik-Borku Fałęckiego i Podgórza Duchackiego. Pomiary, a później także montaż, wykonujemy również w okolicach, między innymi w Michałowicach, Bochni, Niepołomicach, Balicach, Wieliczce, Skawinie, Zielonce i w innych miejscowościach.