Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Meblościanki na wymiar w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Meble na wymiar to najlepsze rozwiązanie do każdego salonu. W strefie dziennej powinna pojawić się także nowoczesna meblościanka na wymiar. Dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań, nasi klienci z Krakowa i okolic mogą cieszyć się ścianką meblową na zamówienie, która sprawdzi się zarówno w salonie, jak i pokoju młodzieżowym, a nawet sypialni

Meblościanki na zamówienie – nasza oferta

Idealny zestaw mebli do salonu? Postaw na funkcjonalną zabudowę na całą ścianę! Dbamy o to, aby solidna konstrukcja meblościanek z naszej oferty wyróżniała się nowoczesnym designem, który będzie ponadczasową odpowiedzią na wnętrzarskie trendy.

Dlaczego warto wykonać z nami meblościanki na wymiar?

Zależy nam na komforcie naszych klientów, dlatego oferujemy im kompleksowe usługi. Współpracę możemy zacząć od poznania Twoich oczekiwań i bezpłatnej wyceny. Następnie wykonamy wszystkie potrzebne wymiary oraz doradzimy przy wyborze materiałów, z których zostaną wykonane meble na zamówienie. Zwieńczeniem wspólnego projektu jest profesjonalny montaż, którzy przeprowadzą nasi specjaliści.

Jakie meblościanki na zamówienie wykonujemy?

Wykonujemy meblościanki do salonu, pokoju młodzieżowego i dziecięcego, a także gabinetu i sypialni. Spełniamy wszystkie meblowe marzenia naszych klientów – możesz zamówić u nas meblościankę o niestandardowych rozmiarach, w niecodziennym kolorze czy składającą się z nietuzinkowych systemów do przechowywania.

Meblościanki na miarę salonu

Pojemna meblościanka to świetne rozwiązanie w każdej strefie dziennej. Ten element wyposażenia na wymiar może stać się ścianą telewizyjną z miejscem na sprzęt audio, którego dopełnieniem będą półki na książki i szafki na dokumenty. Z nami stworzysz meblościanki na miarę XXI wieku!

Meblościanki do pokoju młodzieżowego

Meblościanki do pokoju na wymiar to także świetne rozwiązanie w nastoletnich królestwach. Taki mebel na całą ścianę może być miejscem na przechowywanie podręczników, schowkiem na konsolę czy też szafką na ubrania.

Nowoczesne meblościanki na wymiar

Ścianki meblowe na zamówienie sprawdzą się jednak nie tylko w salonie. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne meblościanki, które będą dopełnieniem każdego pomieszczenia. Tego typu zabudowy mogą być świetnym sposobem na organizację miejsce w gabinecie czy pokoju gościnnym.

Jakie jeszcze meblościanki na wymiar znajdziesz w naszej ofercie?

Meble modułowe to doskonałe miejsce na telewizor w salonie, książki w pokoju nastolatka i dokumenty w gabinecie. Wykonujemy także meblościanki do sypialni, w której będą one doskonałym sposobem na przechowywanie biżuterii czy kosmetyków.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasza oferta meblościanek na miarę to nowoczesny wymiar mebli, które kilka dekad temu były obowiązkowym elementem wyposażenia w każdym domu i mieszkaniu. Każdy nasz projekt jest połączeniem funkcjonalności i designu, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się estetycznym i praktycznym meblem w swoim wnętrzu – podkreśla ekspert z MebleKraków.

Gdzie wykonujemy meblościanki na zamówienie? Kraków i okolice

Meblościanki na zamówienie oferujemy klientom ze wszystkich dzielnic Krakowa. Działamy na terenie Prądnika Czerwonego, Prądnika Białego, Starego Miasta, Bieńczyc, Podgórza Duchackiego, Wzgórz Krzesławickich, Bieżanowa-Prokocimia, Bronowic, Dębników, Zwierzyńca, Mistrzejowic, Grzegórzek, Nowej Huty, Czyżyn, Podgórza, Łagiewnik-Borku Fałęckiego, Krowodrzy i Swoszowic. Meble na wymiar, w tym nowoczesne meblościanki wykonujemy także dla klientów z Niepołomic, Skawiny, Balic, Wieliczki, Bochni i Michałowic oraz innych miejscowości w pobliżu Krakowa.

Jakie są opinie klientów o naszych meblościankach na wymiar?

Idealne dopasowanie mebli do preferencji domowników oraz wielkości i funkcjonalności pomieszczenia – to właśnie za to doceniają nas osoby, które skorzystały z naszej oferty. Klienci wracają do nas, aby wykonać z nami kolejne projekty, ponieważ wiedzą, że wykonamy dla nich funkcjonalne i estetyczne meblościanki na lata.

Ile kosztują meblościanki na zamówienie? Cennik w Krakowie

Cena meblościanki na miarę zależy od jej wielkości oraz materiałów, z których zostanie stworzona. Zapewniamy naszym klientom bezpłatną wycenę, podczas której wspólnie dostosujemy mebel na zamówienie do potrzeb oraz możliwości finansowych.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak zaprojektować funkcjonalną meblościankę?

Meblościanka może być zarówno zabudową pełną, jak i półotwartą czy po prostu otwartą. Wspólnie stworzymy projekt mebla dopasowanego do pomieszczenia i Twoich oczekiwań.

Jaki kolor powinna mieć meblościanka?

Wygląd ścianki meblowej na zamówienie zależy wyłącznie od Twoich preferencji. To mebel, który swoją kolorystyką może nawiązywać do pozostałych elementów wyposażenia, ale także być wyróżniającym się akcentem dekoracyjnym.