Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Lubimy wszystko, co piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Właśnie z pasji do designu i potrzeby tworzenia praktycznych mebli na wymiar powstała nasza firma, działająca na terenie Krakowa oraz okolic. Nasze doświadczenie pozwala nam połączyć w każdym projekcie na zamówienie pierwiastek estetyki i praktyczny wymiar meblowych propozycji.

Kompleksowość usług to nasza dewiza!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobór wodoodpornych materiałów do kuchni czy wybór stylu mebli na wymiar to tylko niewielka składowa realizacji projektu. Chcemy, żeby osoby, które nawiążą z nami współpracę, czuły się zaopiekowane. Zapewniamy kompleksowe usługi, do których zalicza się:

  • poznanie oczekiwań Klienta;
  • bezpłatna wycena;
  • wykonanie pomiarów;
  • pomoc przy wyborze materiałów;
  • stworzenie projektu mebli na wymiar;
  • wykonanie szaf, komód, regałów, stołów i szafek kuchennych oraz innych mebli na zamówienie;
  • montaż wykonanych mebli w domu Klienta.

Wszystkim naszym specjalistom zależy na Twoim komforcie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Właśnie dlatego nasze meble na zamówienie są nieszablonowe.

Meble do domu i do firmy

Wiemy, że od aranżacji przestrzeni do życia zależy komfort i samopoczucie wszystkich domowników. W każdym wnętrzu muszą pojawić się systemy do przechowywania oraz inne elementy wyposażenia wnętrz, dzięki którym codzienność stanie się o wiele przyjemniejsza. Naszą ofertę kierujemy także do klientów biznesowych – w końcu aranżacja biura, restauracji czy gabinetu medycznego także powinna być funkcjonalna i ponadczasowa.

Dopasuj meble do wnętrza razem z nami

Naszą misją jest realizacja indywidualnych projektów – wymiar, wygląd, kształt czy kolor szaf, komód, regałów czy zabudów na zamówienie, które wykonujemy, jest podyktowany wyłącznie oczekiwaniami naszych klientów. Dzięki rozwiązaniom na wymiar dopasujesz meble do wnętrza, a nie wnętrze do gotowych propozycji marketowych. Wierzymy w to, że pomagamy Wam urządzić kuchnie, łazienki, sypialnie, garderoby, gabinety i pokoje dzieci dokładnie tak, jak tego potrzebujecie.