Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

FAQ

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Jeszcze zanim się z nami skontaktujesz, z pewnością chciałbyś dowiedzieć się,z jakich materiałów wykonujemy meble na wymiar czy też sprawdzić, ile czeka się na ich montaż. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jaki jest obszar naszego działania?

Meble na wymiar wykonujemy dla klientów z Krakowa i okolic. Działamy na terenie Starego Miasta, Nowej Huty, Podgórza Duchackiego, Bieżanowa-Prokocimia, Mistrzejowic, Grzegórzek, Swoszowic, Wzgórz Krzesławickich, Dębników, Podgórza, Bronowic, Łagiewnik-Borku Fałęckiego, Zwierzyńca, Krowodrzy, Czyżyn, Bieńczyc, Prądnika Czerwonego i Prądnika Białego. Z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy Bochni, Balic, Wieliczki, Skawiny, Zielonki, Michałowic, Niepołomic i innych miejscowości.

Jaki jest czas oczekiwania na zamówione meble?

Czas oczekiwania na wykonanie mebli na wymiar zależy od stopnia skomplikowania projektu. Znaczenie będzie miał także rodzaj materiałów, z których zostanie wykonana zabudowa – niektóre z nich są dostępne u producenta płyt meblowych od ręki, na inne trzeba poczekać. Na okres oczekiwania mają wpływ także mechanizmy i systemy wykorzystane wewnątrz szaf na zamówienie.

Od czego zależy cena mebli na wymiar?

Na koszt realizacji zlecenia meblowego ma wpływ kilka czynników. Zalicza się do nich wielkość zabudowy, rodzaj użytych materiałów oraz wykorzystanych mechanizmów, a także czas montażu. Cena zależy również od systemów do przechowywania, które znajdą się w szafkach kuchennych, szafach wnękowych, garderobach czy łazienkach.

Jak wygląda pomiar miejsca pod zabudowę meblową?

Aby idealnie dopasować meble na wymiar, należy dokładnie wymierzyć długość i wysokość ściany lub wnęki. Należy określić także głębokość zabudowy. Konieczne jest również uwzględnienie wszelkich krzywizn. Nie musisz wykonywać pomiarów samodzielnie – nasi specjaliści zrobią to za Ciebie.

Czy wycena mebli na wymiar jest bezpłatna?

Tak – nasi klienci mogą liczyć na bezpłatną wycenę, dzięki której będą mogli skonfrontować swoje możliwości finansowe z oczekiwaniami względem zabudowy meblowej. Nasi specjaliści pomogą także w znalezieniu kompromisu pomiędzy funkcjonalnością zamówionych mebli a możliwościami budżetu domowego.

Czy zamówione meble trzeba składać samodzielnie?

Zapewniamy kompleksowe usługi, dlatego osoby, które skorzystają z naszej oferty, nie muszą martwić się o samodzielne złożenie mebli – nasi specjaliści zrobią to na etapie produkcji lub podczas montażu. 

Ile trwa montaż mebli na zamówienie?

Czas montażu wykonanych przez nas mebli zależy od wielkości zamówionej zabudowy. W zależności od tego, jak dużo jest szafek kuchennych czy jak duża jest szafa wnękowa lub garderoba, łączenie w całość poszczególnych elementów może zająć od kilku godzin do kilku dni. Skontaktujemy się z Tobą wcześniej, abyś mógł wybrać dogodny dla siebie termin montażu.

Jak wygląda realizacja zlecenia?

Naszą współpracę zaczynamy od bezpłatnej wyceny, podczas której możemy doradzić Ci przy wyborze najlepszych rozwiązań do Twojego wnętrza. Następnie wspólnie ustalamy rodzaj zabudowy, a także materiały, z których zostanie ona wykonana. To dobry moment także na wybór mechanizmów, które ułatwią organizację miejsca w szafie. Po przygotowaniu przez nas wszystkich zamówionych przez Ciebie mebli zadzwonimy, żeby umówić się na montaż. I już! Możesz cieszyć się funkcjonalnymi meblami.

Z jakich materiałów można wykonać fronty mebli na wymiar?

Nasi klienci mogą cieszyć się szerokim wyborem materiałów. Wykonujemy meble na wymiar z frontami drewnianymi, akrylowymi, lakierowanymi, fornirowanymi, foliowanymi czy laminowanymi. Ich rodzaj dopasujemy do Twoich oczekiwań oraz warunków w pomieszczeniu, w którym zostanie zamontowana zabudowa.

Jaki blat kuchenny wybrać?

Materiały, z których wykonujemy blaty do kuchni na zamówienie, wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania, ale także na wilgoć oraz działanie promieni UV. W swoim kulinarnym królestwie możesz cieszyć się blatem drewnianym, laminowanym, granitowym, marmurowym, a nawet szklanym czy metalowym. Wykonujemy blaty kuchenne także z kompozytu i konglomeratu oraz spieków kwarcowych.

W jakim stylu mogę wykończyć mieszkanie z meblami na zamówienie?

Dbamy o to, aby meble na zamówienie były funkcjonalnym elementem wyposażenia Twojego wnętrza, ale także o niepowtarzalny design zabudowy. Z nami wykończysz wnętrze w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, angielskim, industrialnym, loftowym, glamour, modern classic, eklektycznym czy sielskim.

Czy wykonujecie projekt mebli na zamówienie?

Oczywiście – nasi fachowcy mają doświadczenie także w wykonywaniu projektów mebli na wymiar. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my zajmiemy się resztą. Jeśli jednak masz w głowie wstępny zarys tego, jak powinna wyglądać Twoja garderoba czy kuchnia, wcielimy ten zamysł w życie.

W jakich kolorach mogę zamówić meble na wymiar?

Nie znamy ograniczeń kolorystycznych. Z nami wykonasz zabudowy w całej palecie barw – od klasycznych szaf białych i czarnych, przez projekty drewnopodobne i imitujące beton czy lastryko, aż do mebli w modnych odcieniach granatu czy pastelowego różu. Wykonujemy także zabudowy w kolorach ziemi – beżach, brązach, zieleniach, błękitach, żółciach czy szarościach.