Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Cena idzie w parze z jakością mebli na wymiar, choć ich zamówienie wcale nie musi znacząco obciążyć Twojego budżetu domowego. Wspólnie możemy wypracować finansowo-funkcjonalny kompromis, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Dowiedz się, jakie czynniki mają wpływ na ostateczny koszt zamówienia zabudowy szytej na miarę.

Bezpłatna wycena – podstawa udanej współpracy

Oferujemy bezpłatną wycenę, dzięki której będziesz mógł dostosować parametry mebli na wymiar do swoich możliwości finansowych. W Internecie można znaleźć wiele konfiguratorów, które podają przybliżony koszt realizacji danego projektu, jednak podczas osobistego spotkania możesz rozwiać swoje wątpliwości, a dodatkowo zapytać nas o funkcjonalne rozwiązania i alternatywne możliwości realizacji Twojego pomysłu.

Od czego zależy cena mebli na wymiar?

Jest kilka czynników, które mają wpływ na koszt mebli na zamówienie. Kluczowe będą tutaj wymiary mebli, rodzaj materiałów, z których zostanie wykonana zabudowa, a także transport oraz montaż mebli na wymiar. Jesteśmy elastyczni i oferujemy Ci fachowe doradztwo, dzięki któremu wspólnie znajdziemy kompromis pomiędzy jakością a ceną mebli na wymiar.

Wymiary i liczba mebli na wymiar

Nie da się jednoznacznie określić kosztu mebli na wymiar bez wcześniejszego zapoznania się z oczekiwaniami klienta. Cena jednej szafy wnękowej będzie znacząco różnić się od kwoty, którą zapłacisz za kompleksową zabudowę kuchenną. To od wymiarów i ilości mebli na wymiar zależy czas produkcji i ilość użytych materiałów, a więc i koszt ich wykonania.

Rodzaj wybranych materiałów

Cena mebli na zamówienie wynika także z rodzaju materiałów, które zostaną wybrane do ich wykonania. Należy wziąć pod uwagę nie tylko koszt płyt, z których zostaną wykonane korpusy, ale również cenę frontów, blatów, okuć meblowych czy systemów, które znajdą się wewnątrz zabudowy na wymiar. Współpracujemy z producentami oferującymi atrakcyjne ceny płyt meblowych, ale też satysfakcjonujący czas realizacji zamówienia.

Organizacja miejsca do przechowywania w meblach na wymiar

Jeśli decydujesz się na zamówienie u nas szaf wnękowych czy do garderoby, wyposażymy je w systemy do przechowywania, które zapewnią optymalną ilość miejsca na Twoje ubrania i ułatwią utrzymanie porządku. Koszt koszy cargo, szuflad na buty czy drążków oraz pantografów także należy doliczyć do ceny mebli na wymiar. Współpracujemy z hurtowniami, które mają konkurencyjną ofertę, dlatego możesz mieć pewność, że w Twoich szafach pojawią się wyłącznie funkcjonalne rozwiązania.

Koszty transportu i montażu

Na koniec warto wspomnieć o pracy naszych specjalistów. Dbamy o to, aby żaden z elementów nie uległ uszkodzeniu podczas transportu mebli na zamówienie do Twojego domu. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzić montaż jak najszybciej, a jednocześnie przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Czas skręcania i montowania mebli zależy od ich ilości oraz wielkości, a może zająć od kilku godzin do kilku dni.