Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Blaty kuchenne na wymiar w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Blaty kuchenne tworzone na wymiar to kolejna nasza specjalność. Wykańczamy każdą zabudowę przestrzeni do gotowania wytrzymałymi materiałami, którym niestraszne są zalanie wodą, wysokie temperatury czy ostrze noża. Wykonujemy klasyczne blaty kamienne i drewniane, ale również nietypowe – z metalu czy szkła.

Blaty kuchenne na zamówienie – nasza oferta

Możemy pochwalić się bogatą ofertą blatów na wymiar do kuchni. Dzięki temu wykończymy przestrzeń do gotowania zarówno praktycznie, jak i estetycznie, a powierzchnia robocza kuchenna będzie nie tylko miejscem do pracy, ale też dekoracyjnym akcentem.

Dlaczego warto wykonać z nami blaty kuchenne na wymiar?

Dbamy o to, aby blaty na wymiar z naszej oferty były dopasowane do designu zabudowy kuchennej, stylu wnętrza, ale także potrzeb użytkowników. Sprawimy, że Twoja przestrzeń do gotowania będzie piękna i funkcjonalna jednocześnie!

Jakie blaty kuchenne na zamówienie wykonujemy?

Nasi klienci mają ogromny wybór wykończenia powierzchni roboczej w kuchni. Wykonujemy blaty z drewna, laminatu, kamienia, konglomeratu, spieków kwarcowych, kompozytu, szkła i metalu.

Blaty drewniane na wymiar

Ta klasyczna propozycja sprawdzi się w kuchni wykończonej w każdym stylu. Blat z drewna nada wnętrzu przytulności, a dodatkowo będzie służył swoją wytrzymałością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Blaty kuchenne na wymiar z laminatu

To trwałość i funkcjonalność, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. Blaty laminowane mogą mieć różne kolory i wzory, a także imitować naturalne materiały, takie jak beton czy drewno.

Blaty kamienne na wymiar – granitowe i marmurowe

Częstym wyborem naszych klientów są także blaty na wymiar z kamienia. W naszej ofercie znajdziesz powierzchnie granitowe i marmurowe, które wyróżniają się niezwykłą elegancją i designerską ponadczasowością.

Blaty na wymiar z konglomeratu

Zamówienie blatu na wymiar z konglomeratu jest lżejszą alternatywą dla kamienia.Dzięki połączeniu z żywicą poliestrową materiał jest odporny na zarysowania i zalania. Jego wzornictwo często nawiązuje do granitu lub marmuru.

Blaty ze spieków kwarcowych

Blaty wysokiej jakości ze spieków kwarcowych zyskały ogromną popularność. Charakteryzuje je łatwość w czyszczeniu, która ma szczególne znaczenie w kuchni. Tego typu powierzchnie są także niezwykle estetyczne.

Blaty na wymiar kompozytowe

Kompozyt jest odporny na działanie wody, wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz substancje chemiczne. Z tego względu uznaje się go za jeden z najpraktyczniejszych materiałów, który będzie wieloletnią dekoracją każdej kuchni.

Blaty szklane w kuchni na zamówienie

Wbrew pozorom, szkło to idealny materiał na powierzchnię narażoną na uszkodzenia mechaniczne. Świetnie sprawdzi się w kuchniach minimalistycznych, którym nada nowoczesnego charakteru.

Blaty metalowe na zamówienie

Nietuzinkową propozycją są także blaty kuchenne z metalu, które charakteryzują się niezwykłą odpornością i niepalnością. Na ich powierzchni nie gromadzą się bakterie, dzięki czemu blaty metalowe uznaje się za niezwykle higieniczne.

Jakie jeszcze blaty na wymiar do kuchni znajdziesz w naszej ofercie?

Dobór blatu kuchennego to niezwykle istotna kwestia. Nie ograniczamy naszych klientów przy wyborze powierzchni roboczej, dlatego możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Blaty kuchenne na miarę to najfunkcjonalniejsze wykończenie kuchni w każdym stylu. To rozwiązanie jest gwarancją wytrzymałości na lata, a przy okazji daje również możliwość podkreślenia dekoracyjnego designu przestrzeni do gotowania – twierdzi ekspert z MebleKraków.

Gdzie wykonujemy blaty kuchenne tworzone na wymiar? Kraków i okolice

Blaty na wymiar do kuchni wykonujemy dla mieszkańców Krakowa i okolic. Z naszej oferty korzystają klienci z Bieżanowa-Prokocimia, Czyżyn. Starego Miasta, Nowej Huty i innych dzielnic. Meble na wymiar, w tym blaty, mogą zamówić także osoby z okolicznych miejscowości, w tym Balice, Bochnie, Skawinę i innych.

Ile kosztują blaty kuchenne na wymiar? Cennik w Krakowie

Cena blatów zależy od materiału, z którego zostaną wykonane, a także ilości jego zużycia. Oferujemy bezpłatną wycenę oraz doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego surowca na blat na wymiar.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy laminowany blat kuchenny nie ulegnie zniszczeniu przez wilgoć?

Odpowiednio zabezpieczamy blaty na wymiar z laminatu będzie odporny na zniszczenia. Dzięki warstwie uszczelniającej przy krawędziach ten materiał sprawdzi się nawet przy zlewie.

Kiedy zamówić blat kuchenny?

Wybierz blat na etapie projektowania kuchni. Dzięki temu upewnisz się, że materiał pasuje do frontów i poznasz precyzyjny koszt realizacji zlecenia.