Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Kształty kuchni na wymiar w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Odpowiednie meble kuchenne to nie tylko zabudowy wykonane z jakościowych materiałów, ale również szafki ułożone w określonym kształcie. W ten sposób nasi klienci z Krakowa i okolic zyskują odpowiednią ilość miejsca do gotowania i przechowywania. Powierz nam wykonanie kuchni w kształcie L, U lub G, a my zadbamy o jej funkcjonalność!

Kształty kuchni na zamówienie – jakie oferujemy?

Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną kuchnię bez względu na kształt pomieszczenia. Wiemy, jak ważne jest zachowanie zasad trójkąta roboczego i wybór materiałów, z których zostaną wykonane meble. Zaufaj nam – wykonamy meble do kuchni otwartej, ale również pomieszczeń zamkniętych.

Dlaczego warto wykonać z nami kuchnię na wymiar w różnym kształcie?

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi – od bezpłatnej wyceny aż do profesjonalnego montażu. Mamy w zanadrzu praktyczne porady, dzięki którym Twoja kuchnia stanie się praktyczna i spełni Twoje oczekiwania.

Jakie kształty mebli kuchennych na zamówienie wykonujemy?

Zadbamy o to, aby Twoje kulinarne królestwo służyło Ci funkcjonalnością przez długie lata. Przygotujemy meble kuchenne w kształcie L, U i G na wymiar. A może marzy Ci się nietypowy kształt kuchni? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych?

Kuchnia w kształcie litery L na wymiar

Kuchnie w kształcie litery L to doskonały wybór mebli do małych kuchni. Takie zabudowy nie zajmują zbyt wiele miejsca, a jednocześnie są pojemne i wygodne w użytkowaniu, a wszystko z uwagi na przestronną przestrzeń roboczą.

Kuchnia w kształcie litery U na zamówienie

Zabudowy w kształcie litery U to z kolei doskonałe rozwiązanie do dużych przestrzeni kuchennych. Takie meble na zamówienie umożliwiają umieszczenie zlewu pod oknem, co jest niezwykle modnym zabiegiem w nowoczesnych kuchniach.

Kuchnia w kształcie G na wymiar

Kuchnia na wymiar w kształcie litery G to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale też w przestrzeniach do gotowania otwartych na strefę dzienną. Układ w literę G zapewni sporą ilość miejsca do przechowywania i duży blat roboczy.

Jakie jeszcze kształty kuchni na wymiar znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie można znaleźć kuchnię z wyspą, a także jednorzędową kuchnię oraz meble na wymiar dwurzędowe. Nasi klienci mogą zdecydować się także na nietypowy kształt kuchni – zadbamy o tym, aby w takim układzie został zachowany trójkąt roboczy, tak istotny dla komfortowego przyrządzania posiłków.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Ustawienie mebli kuchennych ma ogromne znaczenie dla funkcjonalności kulinarnego królestwa. Z pomocą specjalistów możesz dopasować układ kuchni do swojego wnętrza, a także swoich potrzeb – podkreśla ekspert z MebleKraków.

Gdzie wykonujemy kuchnie na wymiar w kształcie liter L, U i G? Kraków i okolice

Meble na wymiar w kształcie liter L, U lub G, a także jedno- i dwurzędowe kuchnie wykonujemy dla mieszkańców Krakowa i okolic. Działamy na terenie Nowej Huty, Starego Miasta, Bieńczyc, Bieżanowa-Prokocimia i innych dzielnic. Z naszej oferty realizacji mebli na wymiar mogą skorzystać także klienci z Zielonki, Bochni, Balic i innych miejscowości.

Ile kosztują kuchnie na wymiar w różnych kształtach? Cennik w Krakowie

Koszt realizacji zamówienia zależy od wybranego kształtu kuchni na wymiar. Na cenę mają wpływ także wybrane mechanizmy, które znajdą się wewnątrz szafek kuchennych.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

O jakich elementach zabudowy kuchennej należy pamiętać?

Oprócz klasycznej szafek wiszących i stojących z blatem roboczym, w kuchni powinny pojawić się także zabudowy sprzętów AGD, a także szafki narożne i okapowe. Dzięki temu Twoja przestrzeń do gotowania będzie praktyczna.

Jak zadbać o podział na strefy w kuchni?

W każdym kształcie mebli kuchennych, które wykonujemy, dbamy o to, aby pojawiło się miejsce do gotowania, przygotowywania, a także przechowywania żywności. Zadbamy o zachowanie zasad trójkąta roboczego za Ciebie.