Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Układy kuchni na wymiar w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Układ zabudowy kuchennej to niezwykle istotna kwestia, która wpłynie na funkcjonalność przestrzeni do gotowania. Nasi klienci z Krakowa i okolic mogą wykonać z nami zabudowę jednorzędową, dwurzędową, a także kuchnię z wyspą na wymiar.

Układy mebli kuchennych na wymiar – nasza oferta

Rozplanowanie układu kuchni warto powierzyć specjalistom. Mamy doświadczenie w funkcjonalnym rozmieszczeniu szafek kuchennych na wymiar. Dzięki temu nie musisz martwić się o praktyczny, ale też estetyczny wymiar kulinarnego królestwa – zadbamy o jego kompleksowe wyposażenie na wymiar!

Dlaczego warto wykonać z nami meble kuchenne na wymiar w różnych układach?

Dostosujemy rozplanowanie układu kuchni do możliwości pomieszczenia i Twoich oczekiwań. Zabudowy szyte na miarę umożliwią wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni. Powierz nam to zadanie i nie martw się ani o pomiary, ani o montaż mebli na wymiar do kuchni!

Jakie rozkłady mebli w kuchni na wymiar wykonujemy?

Przygotowujemy projekty zamkniętych kuchni i otwartych przestrzeni do gotowania. Wykonamy zabudowy jedno- i dwurzędowe, a także z wyspą kuchenną. Doradzimy także przy rozplanowaniu mebli na wymiar.

Kuchnia jednorzędowa na wymiar

Takie meble na wymiar są doskonałym wyborem do niewielkich mieszkań, w których jest niewiele miejsca na aneks kuchenny. To świetny sposób na zagospodarowanie małej kuchni. Dzięki temu w Twojej przestrzeni do gotowania zagości funkcjonalność!

Kuchnia dwurzędowa na wymiar

Kuchnie dwurzędowe sprawdzą się natomiast w małej otwartej kuchni, w której zapewnią symetrię pożądaną w wielu przestrzeniach dziennych. Na taki układ szafek kuchennych warto zdecydować się także w wąskich kuchniach – w ten sposób zyskasz optymalną ilość miejsca do przechowywania.

Kuchnia z wyspą na wymiar

Zabudowa kuchni z wyspą to zdecydowanie najbardziej pożądane rozwiązanie w kulinarnych królestwach. W ten sposób zyskasz duży blat roboczy, ale też przestrzeń do spożywania posiłków. Na projektowanie kuchni w takim układzie często decydują się właściciele domów jednorodzinnych i dużych mieszkań.

Jakie jeszcze układy zabudowy kuchennej na wymiar znajdziesz w naszej ofercie?

Realizujemy projekty małych kuchni, w których szczególnie ważne jest zastosowanie mebli na zamówienie. Wykonujemy kuchnie w kształcie liter U, L i G. Możesz u nas zamówić także narożne meble kuchenne czy przeszklone witryny na porcelanę.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble kuchenne zaprojektowane na zamówienie będą funkcjonalne, jeśli zostaną odpowiednio rozmieszczone. Układ zabudowy w przestrzeni do gotowania powinien zapewniać odpowiednio duży blat roboczy do gotowania i optymalną przestrzeń do przechowywania – podkreśla ekspert z MebleKraków.

Gdzie wykonujemy meble na wymiar do kuchni? Kraków i okolice

Funkcjonalne rozwiązania dla kuchni oferujemy mieszkańcom Krakowa i okolic. Działamy na terenie Bieżanowa-Prokocimia, Wzgórz Krzesławickich, Starego Miasta oraz pozostałych dzielnic. Urządzanie kuchni na wymiar oraz pomoc przy wyborze układu mebli oferujemy także klientom z Niepołomic, Michałowic, Balic, Wieliczki i innych miejscowości.

Ile kosztują meble kuchenne zaprojektowane na wymiar jednorzędowe lub dwurzędowe? Cennik w Krakowie

Cena mebli do kuchni będzie zależeć od wielkości pomieszczenia, ale też wybranego układu zabudowy. Na koszt będzie miał wpływ także rodzaj frontówkuchennych, blatów mebli kuchennych oraz mechanizmów i systemów wewnątrz szafek.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak wybrać funkcjonalny układ kuchni?

Rozmieszczenie szafek kuchennych zależy od rozmiarów pomieszczenia. Pomożemy przy wyborze odpowiedniego układu funkcjonalnego.

Jaki rozkład najlepiej sprawdzi się w otwartej kuchni?

W przestrzeniach otwartych warto zdecydować się na zabudowy kuchni z wyspą kuchenną. Dzięki temu zyskasz dodatkowe miejsce do gotowania i subtelnie oddzielisz je od strefy dziennej.