Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Fronty drewniane na wymiar w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Zabudowy kuchenne na wymiar możemy uzupełnić różnymi rodzajami frontów. Do popularnych rozwiązań zalicza się fronty drewniane, które nasi klienci z Krakowa i okolic cenią za wytrzymałość i ponadczasową uniwersalność.

Meble kuchenne z frontami drewnianymi na zamówienie – nasza oferta

Nasi specjaliści mają ogromną wiedzę, która przekłada się na zadowolenie klientów. Zapewniamy doradztwo przy wyborze odpowiednich materiałów, w tym także rodzaju i koloru frontów drewnianych. Możesz nam zaufać!

Dlaczego warto wykonać z nami fronty drewniane do mebli kuchennych na wymiar?

Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie frontów drewnianych. Nie musisz więc obawiać się uszkodzeń spowodowanych parą wodną czy zarysowaniami, które mogą powstać podczas krojenia.

Jakie fronty z drewna na zamówienie wykonujemy?

Lubimy naturalne materiały i doceniam ich jakość. W naszej ofercie znajdziesz gładkie i frezowane fronty z drewna, a także fronty dębowe na zamówienie. Pomożemy Ci dobrać zarówno materiał, jak i jego wykończenie: w połysku, w macie lub w satynie.

Gładkie fronty z drewna do mebli kuchennych

Klasyka gatunku w postaci gładkich frontów drewnianych na zamówienie to ponadczasowe rozwiązanie, które wyróżnia się eleganckim designem. Można zarówno zachować ich minimalistyczną formę, jak i je urozmaicić wyjątkowymi uchwytami.

Fronty meblowe frezowane z drewna

Nasi klienci często decydują się również na urozmaicenie zabudowy kuchennej. Oferujemy wzory frontów drewnianych frezowanych, które wpiszą się w klimat kuchni klasycznej, w stylu angielskim, a nawet nowoczesnej.

Dębowe fronty drewniane na wymiar

Wielbicielom ciepłej, złotej barwy w naturalnym wydaniu oferujemy fronty dębowe. To materiał, który charakteryzuje się wysoką trwałością. Możesz mieć więc pewność, że zabudowa kuchenna na zamówienie będzie z Tobą przez lata.

Jakie jeszcze inne fronty, oprócz drewnianych, wykonujemy?

Fronty drewniane na zamówienie to jedna z naszych wielu propozycji. Wykonujemy także fronty fornirowane na wymiar, a także laminowane, akrylowe, lakierowane i foliowe.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Fronty drewniane na zamówienie to uniwersalny wybór. W ten sposób możesz cieszyć się ponadczasową aranżacją, której klimat będzie pasował do różnych kolorów, wzorów i faktur – podkreśla ekspert z MebleKraków.

Gdzie wykonujemy fronty drewniane do mebli na zamówienie? Kraków i okolice

Fronty meblowe na wymiar z drewna wykonujemy dla klientów z Krakowa i okolic. Dojedziemy do Czyżyn, Bieńczyc, Prądnika Białego i Czerwonego oraz innych dzielnic Krakowa. Fronty do szafek kuchennych przygotujemy również dla mieszkańców Balic, Niepołomic, Michałowic i innych okolicznych miejscowości.

Jakie są opinie klientów o naszych frontach meblowych na wymiar z drewna?

Kluczowe jest dla nas zadowolenie osób, które skorzystały z naszej oferty. Klienci doceniają dbałość o każdy detal frontów drewnianych na zamówienie, ale również innych mebli na wymiar, które wykonujemy.

Ile kosztują drewniane fronty na wymiar? Cennik w Krakowie

Cena frontów na wymiar z drewna zależy od rodzaju surowca. Pod uwagę należy wziąć także ich ilość i rozmiary, które zależą od wielkości zabudowy kuchennej.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy fronty drewniane na wymiar sprawdzą się w kuchniach otwartych?

Aranżacja kuchni otwartych wymaga zachowania spójności z resztą wnętrza. Drewno to uniwersalny klimat, który świetnie wpisze się w klimat strefy dziennej.

Jak wygląda zabezpieczenie frontów z drewna do mebli kuchennych?

Wiemy, jak ważna jest odpowiednia ochrona naturalnych materiałów, dlatego używamy specjalnych środków do impregnacji. Gwarantujemy trwałą powierzchnię frontów.