Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Szafki kuchenne na wymiar w Krakowie

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Praktyczna kuchnia opiera się przede wszystkim na funkcjonalnej zabudowie, której podstawą są oczywiście szafki kuchenne. Nasi klienci z Krakowa i okolic decydują się na różnorodne rozwiązania, a my pomagamy przy wyborze tych najwygodniejszych. Oto one!

Szafki kuchenne na zamówienie – nasza oferta

Meble na wymiar z naszej oferty sprawdzą się zarówno w kuchniach otwartych, jak i zamkniętych pomieszczeniach, bez względu na ich wielkość. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne szafki na zamówienie, które razem stworzą praktyczną przestrzeń do gotowania.

Dlaczego warto wykonać z nami szafki do kuchni na wymiar?

Projektowanie kuchni warto powierzyć specjalistom. Zadbamy o odpowiedni wymiar mebli i ich funkcjonalne rozmieszczenie, pomożemy przy wyborze najlepszych materiałów, a do tego zamontujemy gotową zabudowę na wymiar.

Jakie szafki na wymiar do kuchni wykonujemy?

Kuchnia na wymiar to rozwiązanie, które będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Wśród naszych mebli na wymiar znajdziesz szafki kuchenne wiszące i stojące, a także narożne. Pomożemy Ci wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, którą dysponujesz.

Szafki kuchenne stojące na zamówienie

Stojące szafki są podstawą każdej kuchni na wymiar. To właśnie dzięki nim zyskasz miejsce do przechowywania i blat roboczy. Wykonamy także szafki kuchenne dolne z szufladami, w których wygodnie będzie można umieścić sztućce i inne akcesoria do gotowania.

Szafki kuchenne wiszące na wymiar

Szafki kuchenne wiszące to idealny sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Warto zdecydować się na nie szczególnie w niewielkiej kuchni na wymiar, w której nie ma miejsca na duże zabudowy.

Szafki kuchenne narożne na zamówienie

W kuchniach na zamówienie nie może zabraknąć szafek narożnych, które pojawią się w zabudowach w kształcie liter L, U czy G. Aby dobrze zorganizować ich wnętrze, nasi klienci często decydują się na obrotowe półki lub kosze wysuwane. W tego typu meblach na wymiar najczęściej wykonujemy fronty umieszczone pod skosem.

Jakie jeszcze szafki kuchenne na wymiar znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz także szafki nad okap oraz słupki wysuwane. Wykonujemy także zabudowy lodówki, piekarnika i mikrofalówki oraz innych sprzętów AGD. Oferujemy różne fronty szafek kuchennych – dzięki temu dopasujemy meble na zamówienie zarówno do Twoich oczekiwań, jak i stylu wnętrza.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble kuchenne na wymiar z wygodnymi szafkami zapewnią Ci optymalną ilość miejsca do przechowywania. W dobrze zaprojektowanej kuchni będziesz mógł składować nie tylko garnki i inne naczynia, ale również zapasy żywności– podkreśla ekspert z MebleKraków.

Gdzie wykonujemy szafki do kuchni na zamówienie? Kraków i okolice

Z naszej oferty mebli na wymiar mogą skorzystać mieszkańcy Krakowa i okolic. Działamy na terenie Prądnika Czerwonego i Białego, Swoszowic, Mistrzejowic, Zwierzyńca, Bronowic i innych dzielnic. Meble kuchenne na wymiar mogą zamówić u nas również mieszkańcy Zielonki, Wieliczki, Skawiny i innych miejscowości.

Ile kosztują szafki kuchenne na zamówienie? Cennik w Krakowie

Cena mebli kuchennych na wymiar zależy od stopnia skomplikowania projektu oraz ilości szafek. Na koszt wpływają także wybrane materiały oraz wykorzystane systemy do przechowywania.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak rozplanować oświetlenie w kuchni z szafkami na wymiar?

Projektując oświetlenie kuchenne, należy wziąć pod uwagę kształt mebli na wymiar, wielkość pomieszczenia oraz liczbę okien. Pomożemy Ci przy wyborze optymalnego rozwiązania.

W jakich szafkach kuchennych na wymiar sprawdzą się kosze cargo?

Kosze cargo to doskonałe rozwiązanie do szafek kuchennych narożnych i słupków wysuwanych. Dzięki nim przestrzeń do przechowywania będzie dobrze zorganizowana.