Firma Meblowa Kraków - kontakt

Darek

29987748234,29987748234

Kraków i okolice +50 km kontakt@meblena6.pl 29987748234 Jesteśmy dostępni Pon-Pt od 9 do 21
Meble na 6 logo Kraków
Meble na 6 logo Kraków

Obszar działania

Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Jesteśmy firmą z Krakowa, dlatego nasze meble na wymiar wykonujemy właśnie w tym mieście. Jednakże nasi klienci to nie tylko mieszkańcy krakowskich dzielnic, ale również okolicznych miejscowości. Nasza lista obszaru działania liczy sobie ponad czterdzieści lokalizacji, ale jeśli nie znalazłeś tej, w której mieszkasz, skontaktuj się z nami!

Jakie dzielnice Krakowa obsługujemy?

Funkcjonalną zabudowę kuchenną na wymiar zamontujemy u wszystkich klientów z Krakowa i okolic. Działamy na terenie Podgórza Duchackiego, Wzgórz Krzesławickich, Dębników, Zwierzyńca, Prądnika Białego, Prądnika Czerwonego, Łagiewnik-Borku Fałęckiego, Starego Miasta, Bieńczyc, Grzegórzek, czy Bieżanowa-Prokocimia, 

To jednak nie koniec naszych możliwości. Nie zapominamy także o naszych klientach z Bronowic, Mistrzejowic, Czyżyn, Krowodrzy, Podgórza, Swoszowic i Nowej Huty. Jak widać, dostawa mebli na wymiar, a także ich montaż nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Poradzimy sobie także wtedy, kiedy dojazd pod samą kamienicę czy blok na osiedlu strzeżonym jest utrudniony.

Czy działamy w okolicach Krakowa?

Wielu naszych klientów to mieszkańcy urokliwych zakątków we wszystkich dzielnicach Krakowa. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że naszej pomocy przy wyposażeniu domu w meble na wymiar potrzebują także mieszkańcy okolic. Dotrzemy do klientów z miejscowości zlokalizowanych na północ, południe, wschód i zachód od Krakowa. Jesteśmy przygotowani do bezpiecznego transportu zabudów, które wykonujemy.

Miejscowości na północ od Krakowa

Do miejscowości w północnej części okolic Krakowa, które obsługujemy, zaliczają się Zielonki, Węgrzce, Modlnica, Modlniczka, Szyce, Wielka Wieś, Bolechowice, Luborzyca, Wiktorowice, Dojazdów, Kocmyrzów, Zabierzów, Rudawa czy Rząska, a także ich okolice. Zadbamy o to, aby dostawa naszych mebli na wymiar była bezpieczna – dzięki temu mieszkańcy okolic Krakowa także mogą cieszyć się praktycznym wyposażeniem wnętrza.

Miejscowości na południe od Krakowa

Wielu klientów, którzy zdecydowali się na zamówienie u nas mebli na wymiar, pochodzi również z miejscowości mieszczących się na południe od Krakowa. Nasi specjaliści bez problemu dojadą do Staniątek, Brzezi, Targowiska, Trąbek, Wieliczki, Sierczy, Podstolic, Wrząsowic, Rzeszotar, Świątnik Górnych, Libertowa, Mogilan, Gaju, Skawiny, Radziszowa oraz innych miejscowości.

Miejscowości na wschód od Krakowa

Działamy również na terenie miejscowości zlokalizowanych na wschód od Krakowa. Z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy Pobiednika Wielkiego, Wolic, Woli Batorskiej, Niepołomic, Wawrzeńczyc, Zabierzowa Bocheńskiego, Drwiny, Dziewiny, Nowego Brzeska oraz ich okolic. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, które umożliwiają nam zarówno bezpieczny, jak i szybki transport. Fakt, że mieszkasz poza Krakowem, nie wpłynie więc na czas realizacji zlecenia.

Miejscowości na zachód od Krakowa

Naszymi rozwiązaniami meblowymi, stworzonymi na indywidualne zamówienie, mogą cieszyć się także mieszkańcy miejscowości na zachód od Krakowa. Wykonywaliśmy już zabudowy na wymiar dla klientów z Wołowic, Piekar, Czernichowa, Liszek, Rybnej, Mnikowa, Cholerzyna, Dużej Morawicy, Balic, a także ich okolic.